CAMDEN TEAM
Ronald Kerins (Team Leader, Board Member) | Greyhawk
Erica Anderson-Blaylock (Team Leader) | City Invincible Architecture
Marissa Berwick | Kitchen & Associates
Jessica O’Donnell | Kitchen & Associates
Libertad Harris | City Invincible
CUMBERLAND TEAM
Larry Merighi (Team Leader) |Manders Merighi Portadin Farrell Architects LLC
Matthew Fralinger | Fralinger Engineering
Phil Giambri | Philip Giambri Architect, P.C.
Matthew McMahon | MMPF Architects
Melissa Garcia | J. W. Pedersen Architect
Peter Farrell |Manders Merighi Portadin Farrell Architects, LLC
Charles Ragonese | MMPF Architects, LLC
Yazmin Moreno | Manders Merighi Portadin Farrell Architects LLC
Katelynn Parent | Manders Merighi Portadin Farrell Architects, LLC
EAST NORRITON/INTECH TEAM
Jennifer Pilgrim (Team Leader, Board Member) | SKANSKA
Lisa Ashton Mattioli (Team Leader) | Intech
Sean McMullan | INTECH Construction
Cory DiMarco | INTECH Construction
Dan McDevitt | INTECH Construction
Brett Endy | INTECH Construction
Philip Moses | INTECH Construction
Robert Loiseau | CB Development Services
Samuel Still | INTECH Construction
John Kerr | Retired Architect
Gamal Elgedawy | STV Incorporated
Dawn Dayawon | Urban Engineers, Inc.
POTTSGROVE/POTTSTOWN TEAM
Don Elly (Team Leader, Board Member) | Allan Myers
Christine Van Arsdalen | STV Incorporated
Melinda Johnson | STV Incorporated
Robert Lindgren | STV Energy Services Inc.
Robert Prophet | Traffic Planning and Design, Inc.
Brian Miller | STV Incorporated
Sam Gilbert | STV Incorporated
Robert Schoenen | STV Incorporated
Wendy Schellhamer | STV Incorporated
James McGinley | STV Energy Services Inc.
Brian Woodard | STV Energy Services Inc.
Gary Shane | STV Architects
Gerald Donnelly | STV Incorporated
Crista Nimmerichter | STV Incorporated
SPRINGFIELD (DELCO) TEAM
Dave Ferraiolo (Team Leader) | The Norwood Company
Troy Emidy (Team Leader) | Streamline
Jessica McBride | Builders Incorporated
Robert Ochs | CID Group, LLC
Christopher Jensen | T&M Associates
Catherine Amsterdam | The Norwood Company
Gregory Kratz | The Norwood Company
Jennifer Hofmann | The Norwood Company
Brian Hofmann | The Norwood Company
Angelique Hunter | Smith Flooring, Inc.
SPRINGFORD TEAM
John Shandra (Team Leader) | JSLA
Brian Farina | Traffic Planning & Design
Michael McBall | IMC Construction
WEST CHESTER TEAM
Amanda Ngov (Team Leader) | Louis Berger U.S.
Nathan Young | Schnabel Engineering
Cody Zickler | West Chester Area School District
Michael Bowker | Momenee, Inc.