Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
 

2020 MENTOR TEAMS | PHILADELPHIA

TEAM #1 | Urban/Aecom

Kevin Brown (Team Leader, Board Member) | Urban Engineers
Chris Rapone (Team Leader) | Aecom

Matthew Underwood | Interface Studio Architects
Thomas Magrino | Keast & Hood

TEAM #2 | MGA

Sara Pettit (Team Leader) | MGA Partners Architects

Colin Worrich | Acentech
Alexandra Young | Keast & Hood
Cameron Griffiths | Nelson
Samantha Holmes | MGA Partners Architects
Mark Odorizzi | Keast & Hood

TEAM #3 | Langan/Daltile

Steve Cromity (Team Leader, Board Member) | Daltile
Eric Huefner (Team Leader) |Langan Engineering & Environmental Services, Inc

Lorrin Kline | NORR
Mahmoud Alafif | Langan Engineering & Environmental Services, Inc.
Emma Ceddia | NORR
Dave Clark | NORR
Yasmeen Amira Brahimi | NORR
Antoine Joseph | NORR
Jen Park | NORR
Caitlin Youngster | HOK
Patrick Standish | Structure Tone

TEAM #4 | Torcon

Tim Stringfellow (Team Leader) | Torcon, Inc.

Patricia Berruecos | Bisley
Andrew Maass | BRR Architecture
Benjamin Oas | BRR Architecture
Michael Penzel | BRR Architecture
Lorena Alvarado | Schneider Electric
Olivia Cervasio | BRR Architecture
Michele Yoder | BRR Architecture
Michael DeVuono | Arcadis US
Ivy Ochieng | HNTB

TEAM #5 | Stantec

Drew Sivertsen (Team Leader) | Stantec

Blake Larson | Stantec
Gabriela Morales | Stantec
Dominique Hayes | Stantec
Jacquelyn Nemitz | Stantec
Zilda Hijazin | Stantec
Clarissa Kelsey | Stantec
Savanah Krause | Stantec
Ruben Sandoval | Stantec
Donald Bradley | The Norwood Company

TEAM #6 | JMT

Thomas Saldutti (Team Leader) |Johnson, Mirmiran & Thompson, Inc.
Darren D’Achille (Team Leader) |Johnson, Mirmiran & Thompson, Inc.

Manijeh Haeri | Johnson, Mirmiran and Thompson
Maxime Damis | Johnson, Mirmiran & Thompson, Inc.
Emilie Albert |Johnson, Mirmiran & Thompson, Inc.

TEAM #7 | O-N

Mathu Davis (Team Leader) | O’Donnell & Naccarato

Dodie Williams | Macro Consultants
Zachary Tauber | O’Donnell & Naccarato
Sena Savaskan | O’Donnell & Naccarato
Kathleen Fahy | Irwin & Leighton
Anthony Feeney | O’Donnell & Naccarato

TEAM #8 | UPenn

Heather Coyne (Team Leader) | UPENN D&C
Andrew Jones (Team Leader) | University of Pennsylvania

Roland Massimino | Massimino Building Corp
Cristina Wuenschel | University of Pennsylvania
Leah DeBenedictis | Keast & Hood
George Zafiropoulos` | University of Pennsylvania
Mariette Buchman | University of Pennsylvania
Susan Kelly | University of Pennsylvania
Barry Derish | University of Pennsylvania
Colleen Grogan | Strada
Aaron Dahlstrom | AKF Group, LLC
Bart Bajda | Toner Architects
Sara Pochedly | Toner Architects
Jennifer Mechan | Massimino Building Corp.
Janay Williams | Jacobs
Lorraine Scipio | Oracle America

TEAM #9 | FTI (All-Female)

Stephanie Staub (Team Leader, Board Member) | Architectural Glass Institute

Dennis McDonough |Finishing Trades Institute
Casey Donahue |Finishing Trades Institute
Cynthia Ortman |Finishing Trades Institute
Dana Gaeta | District Council 21
Joseph Joniec | Finishing Trades Institute
Erin Hofmann | Finishing Trades Institute
Beth Giorla | The Norwood Company

TEAM #10 | WRT

Suvir Hira (Team Leader) | WRT Design
Brendan (John) Conrey (Team Leader) | WRT Design

Christopher Wright | AECOM
Alaa Alzaitoun | WRT Design
Elise Wang | Coscia Moos Architecture
Allison Partridge | Thornton Tomasetti
Steve Kane | Thornton Tomasetti
Breanna Sheeler | WRT Design
Alvaro Simon Merino | WRT Design
Anthony Pilla | Turner Construction
Shane O’Donnell | Turner Construction
Anthony DeMarte | Acentech
Kyle Root | Thornton Tomasetti
Angela Heinze | Thornton Tomasetti

TEAM #11 | Mott MacDonald

Derek Harzinski (Team Leader) | Mott MacDonald
William Clark Mott (Team Leader) | MacDonald

Matthew Fracassini | The Lighting Practice
Lillian Knoerzer | The Lighting Practice
John MacMinn | Mott MacDonald
Chad Boardman | LRK

TEAM #12 | Nelson (All-Female)

Nichole Mandjarov (Team Leader) | Cope Linder Architects – Nelson
Meghan Brennan (Team Leader) | Nelson

Alexandra Bonner | FCA
Lorraine Kung | JKRP Architects

TEAM #13 | KSS

Michelle Sloan (Team Leader) | KSS Architects
Jessica Mangin (Team Leader) | KSS Architects

Margaret Gregg | KSS Architects
Stephanie Breslin | KSS Architects
Jenna Schuster | KSS Architects
Caitlin Feroce | KSS Architects

TEAM #14 | Gilbane

Jasmine Williams (Team Leader) | Gilbane Building Company

Devin Kelly | SEPTA
Samantha Neat | JKRP Architects
Kimberly Jusczak | JKRP Architects
Elizabeth Lapira (Galan) | JKRP Architects
Christian Freyli | Gilbane Building Company

TEAM #15 | JKRP (All-Female)

Jennifer Yun-Fullen (Team Leader) | JKRP Architects
Dave Urffer (Team Leader) | JKRP Architects

Mary Stiger | JacobsWyper Architects
Tina Delia | Delia Designs
Ramune Bartuskaite | JKRP Architects
Alexandra Grabel | JKRP Architects
Stephanie Portmann | JKRP Architects
Olivia Hopkins | SEPTA
Bridget Novielli | JKRP Architects
Holly Smith | Streamline

TEAM #16 | Temple

Stephanie Chace (Team Leader) | Temple
Amanda Brown (Team Leader) |  Temple University – Student

David Ainsworth | Temple University
Ahmad Ibrahim | Honor Foods
Damarr Gordon | Temple University Office of Facilities Management
John Donovan | IMC Construction
Juan Pinto | IMC Construction

TEAM #17 | Ankura

Tim Hampson (Team Leader) | Ankura Consulting
Mikelanxhelo Novruzaj (Team Leader) | Ankura Consulting

Michael Cleary | Trauner Consulting
Patrick Jaroski | Ankura Consulting
Stephen Dennis | Structure Tone
Christian Gordon | Ankura Consulting
Andrew Leavitt | Ankura Consulting
Grant Gochenauer | Ankura Consulting